Prijava i upis u 1. razred

Poštovani roditelji/staratelji,

prema naputku Ministarstva prosvjete, znanosti, kulture i športa HNŽ-a, a  u cilju zaštite zdravlja djece, kao i zaštite cjelokupne zajednice od širenja zarazne bolesti uzrokovane koronavirusom (COVID-19), ovim putem vas obavještavamo kako će se upis djece u prvi razred, za školsku 2020./2021. godinu, obavljati elektoničkim putem, u vremenu od 15. travnja do 8. svibnja 2020. godine.

 

OBAVIJEST

o upisu u prvi razred Osnovne škole Ilići Mostar u školskoj 2020./2021. godini

Upisno područje škole MZ Ilići

 

Prijava i upis djece u I. razred za školsku 2020./2021.godinu obavit će se od 15.4. do 8.5.2020.godine putem popunjavanja Upisnog lista koji je objavljen na web stranici škole www.osilici.ba  Upisni list-prijavu za upis djeteta u I. razred osnovne škole za školsku 2020./2021.godinu možete preuzeti sa web stranice naše škole i poslati na e mail adresu os.ilici@tel.net.ba

U prvi razred osnovne škole upisuju se djeca koja do 1. ožujka tekuće godine imaju navršenih pet i pol (5,5) godina života.

 

Napomena:

O točnom datumu i provođenju ostalih aktivnosti predviđenih za upis u I. razred sukladno Zakonu, Osnovna škola Ilići će naknadno obavijestiti putem web stranice naše škole.

Samo za djecu koja do 1. ožujka tekuće godine ne navršavaju pet i pol (5,5) godina života potrebno je podnijeti zahtjev za uvrštenje djeteta u popis djece dorasle za upis u prvi razred osnovne škole. Ovaj zahtjev se može naknadno donijeti.

Prijavni obrazac za upis: P R I J A V A

Zahtjev za prijevremeni upis u 1. razred: Zahtjev za prijevremeni upis

 

Možete nas kontaktirati i telefonski na broj 036/330 732.

S poštovanjem!

Osnovna škola Ilići Mostar, 15.4.2020.g